Autofólie

Autofólie - použití:

Autofólie jsou určena na okna automobilů.

Všechny úpravy a opravy zasklení vozidel, které mají za následek snížení světelné propustnosti zasklení, je možné provádět pouze za dodržení podmínek daných předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a musí podle nich být schváleny. Podle těchto technických předpisů nesmí být celková propustnost světla čelního skla nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nižší než 70 %.
Ztemnění skel je provedeno buď výrobci vozidel již v prvovýrobě, nebo pak v provozu dodatečnou úpravou (kromě čelního skla, u kterého jsou jakékoliv dodatečné úpravy nepřípustné).

Pro automobily a autobusy je Ministerstvem dopravy a spojů schválena řada typů fólií.Tyto fólie jsou však oprávněni instalovat pouze pracoviště (firmy), které jsou na seznamu montážních pracovišť Ministerstva dopravy a spojů ČR. Při instalaci fólií provede oprávněné pracoviště povinné označení na sklech (homologační nálepkou).Na přední boční okna je možno instalovat pouze fólie s propustností světla min.75%. Mimo výhled řidiče, včetně zadního okna, je možno instalovat všechny ostatní schválené typy fólií.

Auto fólie

Popis:

Tloušťka bezpečnostních fólií je 0,1 - 0,2 mm, jsou bezbarvé, nebo barevné. Ochranné protisluneční a zatemňující fólie mají tloušťku 0,05 mm, UV filtr 96%, zdvojená proti-otěrová vrstva.

Způsob instalace:

Na vnitřní stranu skel (z interiéru vozidla).

Auto fólie

Osvědčení:

Všechny fólie jsou schváleny Státním zdravotní ústavem pro použití v interiérech a bezpečnostní fólie jsou schváleny Ministerstvem dopravy ČR.

Výhody:

Účinná ochrana proti "vysypání skla"při nehodě a následnému zranění. Ochrana před horkem a slunečním zářením.Omezení možnosti vniknutí do vozidla. Lze aplikovat kdykoli dodatečně na stávající skleněné plochy. UV filtr ochraňuje interiér před škodlivým UV zářením,zadrží minimálně 96% UV. (atest).

Nevýhody:

Nelze instalovat na různá "umělá skla" (polykarbonáty, plexiskla, lexany apod.) a na čelní skla vozidel.

Mytí skel:

Skla opatřená fólií se myjí zcela běžným způsobem při použití šampónů, vody, gumových stěrek apod. Nelze používat ředidla, rozpouštědla, agresivní chemické látky a ostré a tvrdé předměty (šroubováky, čistící písek apod.).

.

Stínící autofólie

vhodné pro skla automobilů a autobusů mimo výhled řidiče. Snižuje sluneční horko pro posádky vozu v horkých letních měsících (vhodné zejména pro přepravu dětí na zadních sedadlech). UV filtr snižuje vybledávání interiéru vozu.

Auto fólie

Poznámka:

Kvalita auto-fólií na trhu je rozdílná dle dodavatele a technologie výrobku kterou používá. Lze opatřit fólie za velice nízkou cenu od "bezejmenných dodavatelů" tzv. fólie E-low, které jsou barveny umělými barvivy a nejsou opatřeny UV filtry. Za nízkou cenu tak získáte fólii která během 1 - 2 let vybledne a její barva se začne měnit do fialova. Tyto ekonomy fólie pak automobil spíše hyzdí a o účincích takových fólií lze pochybovat. Doporučujeme proto vždy raději použít značkové autofólie instalované odborníky.

Naše doporučení:

Chcete-li aby fólie na Vašem automobilu splňovaly svůj účel a automobil vypadal elegantně je vhodnější zvolit kvalitu pokovených auto-fólií s plnohodnotným UV filtrem a předejít tak zklamání.

Auto fólie Auto fólie
Zabezpečte si včas Váš majetek!

Změna adresy společnosti

30.07.2013
Od 1.8.2013 nás najdete na nové adrese: Doudlevecká 23, Plzeň.
Výměna odkazů optimalizace PageRank.cz TOPlist Okenní fólie EWF TopList RankPage blog bloger.cz