O nás

Firma DELTA Plzeň byla založena v únoru 1991 jako firma poskytující služby v oblasti zabezpečovací a signalizační techniky, telekomunikací a okenních fólií. Během krátké doby rozšířila svoji působnost na poskytování kompletních služeb v oblasti kamerových, zabezpečovacích a informačních technologií, protipožárních systémů, kamerových, přístupových i ochranných technologií včetně jejich integrace. Od roku 1992 byla naše firma výhradním distributorem pro bezpečnostní fólie, protisluneční folie, tepelněizolační folie a privátní-matové fólie na okna i autofólie Sdi Sun-Gard a Glass-Gard (USA). Od roku 2007 jsme rozšířili sortiment o okenní fólie a autofólie EWF a LLumar. Folie na okna dodáváme řadě dalších instalačních firem které školíme a poskytujeme jim technickou podporu. Naše montážní středisko provádí instalace fólií po celém území ČR.

 

Zakázky realizujeme s použitím komponent ověřených renomovaných našich a světových výrobců, které jsou schváleny pro použití v ČR. Naše orientace je na kvalitní a spolehlivé systémy a výrobky tak, aby co nejlépe splňovaly požadavky zákazníka s optimálním využitím poměru výkon-cena při dodržení norem. Poskytujeme ucelený soubor služeb počínaje poradenstvím, technologickými konzultacemi, přes projekci, dodavatelskou činnost, kompletní montáže, revize a provozování monitorovacího dispečinku, servisní službou i zajišťováním periodických revizí.
 
DELTA Plzeň s.r.o. nabízí dodavatelskou formou zákazníkovi službu "Na klíč". Při realizaci zakázky pro zabezpečení objektů i pro kamerové systémy vypracujeme studii a na jejím základě po konzultacích se zákazníkem pak vlastní prováděcí projektovou dokumentaci, dodáme technologii,  provedeme její montáž, zprovoznění i revize a po proškolení obsluhy převezmeme systémy do servisní péče.
 
Kromě  servisu poskytujeme našim zákazníkům i pravidelné revize a smluvní záruční i pozáruční servis. Takto má náš zákazník záruku, že jeho zařízení bude vždy spolehlivě pracovat..
 
Disponujeme kvalitním zázemím jak technickým, tak personálním. Pracovníci firmy se aktivně účastní odborných školení, seminářů nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Vzhledem k neustálému kontaktu s výrobci a dodavateli, můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější systémy a komponenty za velmi příznivé ceny.